KONST / Litografier / Färglitografi 16306138
nr 1630 6138
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Signerad, numrerad 61/150. Färglitografi. Bladets mått: 63x91 cm, yttermått inklusive ram: 71x98 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:11:19
30/6 17:15:10
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel